Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Додайте товари до кошика

Відгуки

4.9
56 відгуків
Сортування:
Замовляю вже вдруге! Гортензії в чудовому стані і хороша коренева система! Я дуже задоволена квітами! Однозначно рекомендую!
Відповісти
Доброго дня. Саджанці отримала. Приїхали у гарному стані. Чудова коренева система, кожна рослина підписана. Листочки гарні зелені. Я дуже задоволена, дякую.
Відповісти
Рози прийшли свіжі, гарно упаковані, з інструкцією по посадці і гарантійними зобовʼязаннями. Все просто супер
Дякую
Відповісти
Дякуююю велике! Дуже гарні саджанці, замовляла мамі на подарунок і вона дуже задоволена)
Відповісти
Отримала саджанці лохини "Дюк" та "Патріот" в гарному стані. Вже посадили. Коренева система в гарному стані. Дякую!
Рекомендую. Замовляйте.
Відповісти
Лідія Бондаренко , Дякуємо за відгук, нехай гарненько все росте. На наступне замовлення у вас знижка 5%)
Відповісти
Торік брав 2 яблуні, грушу і 2 плуоти. Все прийнялося ідеально. Цього року вже забронював абрикоси, нектарини персики і шовковицю. Думаю додати ще сливу і кілька плодових чагарників. Сміливо можете замовляти і оплачувати наперед. Якість - бомба!
Відповісти
Олександр Заяць, Дякуємо за відгук, нехай гарненько все росте. На наступне замовлення у вас знижка 5%)

Відповісти
Ніколи не писав відгуки, але сьогодні вирішив написати. Отримав саджанці черешні. Ще на пошті звернув увагу на якість пакування. Але справжній сюрприз очікував на мене після розпаковки. Гарні саджанці з міцним корінням і жодної зламаної бруньки. Дякую за Вашу працю!
Відповісти
Володимир Петров, Дякуємо за відгук, нехай гарненько все росте. На наступне замовлення у вас знижка 5%)
Відповісти
Замовляли колоновидний абрикос. Прийшов тоненький прутик,та ще відломаний.Зробили заміну. Другий садженець на порядок кращий, стовбур міцний коренева класна,та й пакування вже серйозніше( стрейч плівка та кортоний коробок.)
Відповісти
Саджанці одержали.Упаковка норм,стан та коренева система норм.Посадили та будемо чекати плоди.Рекомендую.
Відповісти
Дякую отримав саджанці пізнього абрикоса, дуже задоволений гарні саджанці . Рекомендую.
Відповісти
Каратнюк Олександр , Дякуємо за відгук, нехай гарненько все росте. На наступне замовлення у вас знижка 5%)
Відповісти
Дуже гарні саджанці. Всім рекомендую
Відповісти
Іванов Костянтин , Дякуємо за відгук, нехай гарненько все росте. На наступне замовлення у вас знижка 5%)
Відповісти
Доброго вечора.
Отримала сажанці лохини гарненькі...коренева система чудова.
Щиро дякую Вам!
Відповісти
Купріянова Ольга Володимирівна , Дякуємо за відгук, нехай гарненько все росте. На наступне замовлення у вас знижка 5%)
Відповісти
Чудові саджанці!!!
Упаковка відмінна!
Всім задоволена
Рекомендую
Відповісти
Ольга , Дякуємо за відгук, нехай гарненько все росте. На наступне замовлення у вас знижка 5%)
Відповісти
Дякую за гарні саджанці лохини, вони чудові 👌❤️
Відповісти
Алла, Дякуємо за відгук, нехай гарненько все росте. На наступне замовлення у вас знижка 5%)
Відповісти
Щиро дякую за саджанці троянд,минулого літа замовляла саджанці,дуже задоволена гарно дїхали ,були добре запаковані,прижилися незважаючи на спекотне літо я замовляла 9 серпня 2024р.А цього року вони вже порадували мене прекрасними квітами.Велике вам дякую.
Відповісти
Велике дякую за кущі лохини. Доставили Укрпоштою швидко, упаковка гарна, дійшли у гарному стані.
Відповісти
В минулому році восени замовила троянди. Зараз такі гарненькі, пережили зиму, вже випускають маленькі листочки. Дякую 🤗🥰. На осінь ще планую робити замовлення.

Відповісти
Велике спасибі за прислані саджанці!!! Коринева система дуже гарна, деревця великі, живі. Всім рекомендую. Ще раз дякую!!! Удачі вам!!!
Відповісти
Дякую за вашу працю!!! Купую тут троянди вже не перший рік!!! Найкращий магазин!!! Завжди якісні саджанці, всі приймаються!!!
Відповісти
Показати ще 20 відгуків
Вгору