|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Відгуки про магазин
-
30.05.2026 в 10:53Замовляю вже вдруге! Гортензії в чудовому стані і хороша коренева система! Я дуже задоволена квітами! Однозначно рекомендую!
-
21.05.2026 в 15:31Доброго дня. Саджанці отримала. Приїхали у гарному стані. Чудова коренева система, кожна рослина підписана. Листочки гарні зелені. Я дуже задоволена, дякую.
-
13.05.2026 в 11:46Рози прийшли свіжі, гарно упаковані, з інструкцією по посадці і гарантійними зобовʼязаннями. Все просто супер Дякую
-
19.04.2026 в 22:05Дякую за саджанці троянд,вже пустили пагони,чекаю на квіти.
-
14.04.2026 в 13:42Дякуююю велике! Дуже гарні саджанці, замовляла мамі на подарунок і вона дуже задоволена)
-
19.03.2026 в 15:36Отримала саджанці лохини "Дюк" та "Патріот" в гарному стані. Вже посадили. Коренева система в гарному стані. Дякую! Рекомендую. Замовляйте.
-
06.01.2026 в 12:58Торік брав 2 яблуні, грушу і 2 плуоти. Все прийнялося ідеально. Цього року вже забронював абрикоси, нектарини персики і шовковицю. Думаю додати ще сливу і кілька плодових чагарників. Сміливо можете замовляти і оплачувати наперед. Якість - бомба!
-
28.11.2025 в 19:31Ніколи не писав відгуки, але сьогодні вирішив написати. Отримав саджанці черешні. Ще на пошті звернув увагу на якість пакування. Але справжній сюрприз очікував на мене після розпаковки. Гарні саджанці з міцним корінням і жодної зламаної бруньки. Дякую за Вашу працю!
-
01.11.2025 в 19:11Замовляли колоновидний абрикос. Прийшов тоненький прутик,та ще відломаний.Зробили заміну. Другий садженець на порядок кращий, стовбур міцний коренева класна,та й пакування вже серйозніше( стрейч плівка та кортоний коробок.)
-
21.10.2025 в 20:44Саджанці одержали.Упаковка норм,стан та коренева система норм.Посадили та будемо чекати плоди.Рекомендую.
-
20.10.2025 в 18:27Дякую отримав саджанці пізнього абрикоса, дуже задоволений гарні саджанці . Рекомендую.
-
11.10.2025 в 15:44Дуже гарні саджанці. Всім рекомендую